МЦ Аделіз пакет «Здоров’я після COVID-19» №1

Медичний центр Аделіз провівши власні спостереження, дослідження та дотримуючись рекомендацій провідних організацій та асоціацій, пропонує пройти діагностику та аналізи для людей, які перехворіли на COVID - 19. Ми розробили найбільш оптимальніший комплекс діагностики та аналізів об’єднавши їх у вигідні для Вас пакети.

Фізична слабкість, сильна втома, неможливість сконцентруватися, головний біль та біль у суглобах, все це можуть відчувати люди, які перехворіли на COVID-19, ще протягом довгого часу. Деякі з цих наслідків можуть спіткати й коли інфекція проходила не надто тяжко. При цьому не обов’язково мати тяжкий перебіг хвороби.
На відновлення може знадобитися декілька місяців. Звісно, ця тривалість може бути коротшою чи довшою - усе залежить від багатьох чинників, як: вік, контроль за хворобами, підтримка близьких та доступ до різних сервісів.

Тож варто бути уважними до себе та до людини, яка відновлюється після хвороби, і краще не чекати критичних ситуацій, а постійно бути на зв’язку зі своїм лікарем та час від часу обговорювати з ним питання, які турбують.
Пам’ятайте, що навіть після складної хвороби можна відновитися і повернутися до нормального життя. Для цього потрібна підтримка близьких та уважне й ретельне ставлення до свого здоров’я.
Не нехтуйте своїм здоров’ям та можливістю скористатися одним із запропонованих комплексних обстежень.

Пакет «Здоров’я після COVID-19» №1 за ціною 2695грн
1. Загальний аналіз крові з формулою.
2. Комплексний біохімічний аналіз крові:
• Загальний білок;
• Білірубін загальний;
• Печінкові проби (ALT, AST);
• Креатинін;
• Сечовина.
3. Д-димер.
4. С-реактивний білок.
5. Ехокардіографія.
6. Електрокардіограма.
7. Узд черевної порожнини з нирками.
8. Консультація сімейного лікаря за результатами аналізів.

Unable to locate.
To automatically locate, allow access to your location data.